نماینده بروز پیامک شوید و کسب درآمد کنید!

نمایندگی چیست؟

پنل نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک، فروش خطوط پیامک و … را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود.

مزیت دیگر پنل نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از سمت بروز پیامک به صورت کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد. نماینده محترم به صورت کامل تحت پشتیبانی بروز پیامک خواهد بود.

یک شغل بی دردسر و مطمئن داشته باشید

بازار کار ثابت و درآمد مطمئن

حمایت کامل نماینده از سمت بروز پیامک

بدون نیاز به اختصاص و صرف زمان زیاد

بدون نیاز به هیچ‌گونه تخصص

سود شما تدریجاً افزایش می‌یابد و در نهایت درآمد ثابتی خواهید داشت.

بروز پیامک هیچگاه شما را تنها نخواهد گذاشت، شما با خیال آسوده تجارت کنید.

در کنار شغل اصلی خود به مدیریت سامانه پرداخته و کسب درآمد کنید.

تنها یک آشنایی نسبی با کامپیوتر و دسترسی داشتن به اینترنت کافی است.

نمایندگان از چه روش هایی درآمد کسب می کنند؟

 • فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش ۱۰ پنل در ماه در حدود ۱ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

 • پیامک های ارسالی

تعداد ارسالی‌های شما با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک ۲ تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد روزانه ی شما از این طریق ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

 • فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط ۱۰ تومان در روز سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به ۳۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

 • فروش امکانات

شما میتوانید پنل های خود را از نظر امکانات طبقه بندی کرده و به فروش برسانید. پنل هایی که امکانات کمتری دارند، به مرور زمان نیاز به امکانات بیشتر خواهند داشت و آن زمان هست که شما میتوانید بابت فروش امکانات مختلف مثلا ماژول مسابقه، از کاربر خود هزینه دریافت کنید و امکان مورد نظر را برایشان فعال نمایید.

 • فروش پنل نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیامک‌های ارسالی نماینده ی خود نیز سود خواهید داشت. (در صورت سفارش نمایندگی حرفه ای)

توجیه اقتصادی نمایندگان

در این طرح یک نماینده بر خلاف سایر نمایندگی ها قادر به ارائه نرم افزار با نام و برند خود می گردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند.

نکته قابل توجه این است که ما به ازای فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی آن شد، این بدین معنی است که نماینده فقط هزینه سالیانه نرم افزار را پرداخت می کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند، علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید.

در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد، از آنجایی که این نرم افزار بر روی یک سرور قرار می گیرد هزینه نگهداری، به روز رسانی، پشتیبانی و … متمرکز شده و توسط سامانه اصلی ارائه دهنده این طرح تامین می گردد. نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم از طریق واحد آموزش بروز پیامک قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید.

مثال عملی : به عنوان مثال یک نماینده با هزینه ۳۰۰ هزار تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی ریبرندینگ شود، این نماینده با فروش متوسط ۱۰ اکانت در ماه درآمد ماهیانه در حدود ۱ میلیون تومان خواهد داشت. علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه ۵۰۰۰۰ پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک ۲ تومان سود نماید روزانه ۱۰۰ هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه ۳ میلیون تومان خواهد بود.

واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز می گردد به شکلی که با ارسال ۲۰۰,۰۰۰ پیامک در روز نماینده بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از ۱۲ میلیون تومان برآورد می گردد.

همچنین نمایندگان گرامی می توانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط ۵ خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط ۱۰ هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر ۵۰ هزار تومان خواهد داشت ( معمولا خطوط ۱۴ رقمی سودی به طور متوسط در حدود ۵ هزار تومان و خطوط ۸ رقمی بیش از ۵۰ هزار تومان سود دارند).

* نمایندگانی که ارسال پیامک آنها در طول سال بیش از ۱۰ میلیون پیامک باشد از آبونمان معاف خواهند بود!

نکات مهم در مورد پنل های نمایندگی

 • نماینده به ازای فروش پنل های کاربری هیچ مبلغی به بروز پیامک پرداخت نمی کند.

 • تنها نمایندگان با پنل حرفه ای مجاز به ارائه پنل های نمایندگی زیر مجموعه می باشد، این امکان با شرایط خاصی اعطا می گردد که برای اطلاع از می توانید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 • نمایندگان قادر به ایجاد بسته های مختلف با سطوح دسترسی متفاوت می باشند.

 • نمایندگان می تواند تعرفه های مختلف تعریف نموده و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربر اختصاص دهند.

 • تمامی پنل ها دارای امکانات کامل بوده و در صورت به روز شدن نرم افزار پنل های نمایندگی نیز به روز می شوند.

 • نمایندگان می توانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain از سامانه استفاده کنند.

 • دقت نمایید که درهنگام فعال سازی حساب یک دامنه به صورت رایگان بر روی سرور رجیستر می گردد و دامنه های اضافی شامل هزینه می گردد.

 • هزینه و مسئولیت ثبت دامنه در کارگزاری های ثبت دامنه بر عهده خود نماینده می باشد.

 • به صورت پیشفرض نمایندگان محترم نیازی به تهیه میزبانی وب ( Web Hosting ) ندارند، اما در صورتیکه بخواهند سایت جداگانه طراحی نمایند و فرم لاگین را داخل سایت طراحی شده قرار دهند می توانند از شرکت های مرتبط اقدام به تهیه فضای هاست نمایند.

 • نمایندگان می توانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود (اعم ازمتن کپی رایت، اطلاعات درباره ما، تماس با ما و تعرفه ها و …) را در نرم افزار ثبت و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه ملاحظه نمایند.

 • نمایندگان مجاز به فروش پنل به صورت رایگان نمی باشند.

 • نمایندگان مجوز ارائه پنل با عناوین مادام العمر یا دائمی را ندارند.

 • نمایندگان موظفند پنلهای کاربری ایجاد شده خود را به گونه ای قیمت گذاری کنند که هزینه آن از حداقل قیمت تعیین شده در سایت بروز پیامک کمتر نباشد.

 • نمایندگان موظف به مانیتور کردن و کنترل تمامی پیامک های ارسالی توسط کاربران خود هستند.

 • همه نمایندگان دارای پشتیبانی و حمایت کامل از سمت بروز پیامک می باشند.

 • به تعرفه پیامک های فوق الذکر مالیات ارزش افزوده اضافه خواهد شد.

 • پنل های نمایندگی فقط به افراد دارای سن قانونی ( بالای ۱۸ سال ) ارائه می گردد.

 • در صورت عودت پنل و یا تعلیق قرارداد قبل از گذشت ۱ ماه ۲۰% از مبلغ کل قرارداد بابت هزینه راه اندازی کسر خواهد شد ، همچنین در صورت گذشت بیش از ۱ ماه مبلغ قابل کسر بر حسب تعداد ماه گذشته محاسبه و کسر خواهد شد.

 • کلیه خدمات و هزینه ها (اعم از هزینه پنل و خطوط اختصاصی) به صورت سالیانه می باشد و در سال های آتی با تخفیفات ویژه قابل تمدید می باشد.

آبونمان سالیانه

تمامی پنل ها یک ساله بوده و در سال بعد شامل تخفیف جهت تمدید می باشد و در سال های بعدی هر سال تخفیف بیشتر می گردد.

 • هزینه سالیانه جهت بهبود کیفیت خدمات و پشتیبانی، به روز رسانی و اضافه شدن بخش های جدید و همچنین ارتقاء سرور دریاقت می گردد.

 • این سامانه بر خلاف بسیاری از سامانه های دیگر به صورت هفتگی به روز می شود، همچنین هر ماه بخش های جدیدی به سامانه اضافه می گردد، بخشی از هزینه سالیانه صرف به روز رسانی و تولید بخش های جدید می گردد.

 • بخشی از این هزینه صرف ارتقاء سرور جهت ارائه خدمات بهتر خواهد شد چرا که با زیاد شدن کاربران و حجم پیامک های ارسالی سرور رفته رفته کند تر شده و نیاز به ارتقاء خواهد داشت.

 • نمایندگانی که ارسال پیامک آنها در طول سال بیش از ۱۰ میلیون پیامک باشد از پرداخت آبونمان معاف خواهند بود.

انواع پنل نمایندگی:

پنل نمایندگی

پنل عادی

پنل حرفه ای

امکانات

نامحدود

نامحدود

تعداد کاربران

نامحدود

نامحدود

امکان ارائه نمایندگی

ندارد

دارد

تعرفه پیامک

از ۱۲۸ تا ۱۱۹ ریال

از ۱۱۹ تا ۱۱۷ ریال

پیامک هدیه

۱۰۰

۱۰۰۰

قیمت پنل

۱۵۰۰۰۰ تومان

۳۰۰۰۰۰ تومان

سفارش پنل نمایندگی

سفارش پنل عادی

سفارش پنل حرفه ای