88-brooz-sms-special-tools

 

 

ارسال مناسبتی :

این ابزار این امکان را فراهم می کند در مناسبت های مختلف پیام های مرتبط با آن روز برای کاربران ارسال نمایید. بدین منظور روی ارسال جدید کلیک می کنیم تا تقویم مناسبتی مشاهده گردد. روی تاریخ مورد نظر کلیک می کنیم، در سمت راست تقویم مناسبت مورد نظر مشاهد می شود که با نگه داشتن موس روی آن مناسبت، تعداد متن پیشنهادی مشاهده می شود.

 

42-brooz-sms-calendar

 

با کلیک روی مناسبت مورد نظر به صفحه ارسال پیام هدایت می شویم.

 

43-brooz-sms-calendar

 

گیرندگان پیام را مطابق با نیاز و آموزش های قبلی تنظیم می نماییم.

با کلیک روی مشاهده متن های پیشنهادی، متن مورد نظر را انتخاب، تاریخ ارسال را مشخص و ثبت می نماییم.

 

44-brooz-sms-calendar

 

ارسال جدید در لیست ارسال های مناسبتی قرار می گیرد.

 

45-brooz-sms-calendar

 

یادآور مناسبت ها : قابلیت دیگری است در ارسال مناسبتی که مناسبت های مختلف را به ما یادآوری می نماید. با مشاهده تصویر زیر نیازی به توضیح بیشتر نمی باشد.

 

46-brooz-sms-calendar

 

یادآور :

با استفاده از این ابزار می توانید متن سفارشی شده ای در زمان دلخواه یا تاریخ تولد کاربران به آن ها بفرستید.

بدین منظور روی درج یادآور جدید کلیک نمایید

 

51-brooz-sms-reminder

 

تنظیمات را مطابق نیاز انجام داده، متن پیامک را با استفاده از آموزش ارسال سفارشی تکمیل نموده و روی تأیید کلیک نمایید. سپس این یادآور به لیست ارسال اضافه می شود.

 

52-brooz-sms-reminder

 

گجت ویندوز :

این گجت در ویندوزهای ویستا و ۷ کارایی دارد و میتوانید با استفاده از آن براحتی و بدون نیاز به ورود به پنل تحت وب، از روی دسکتاپ کامپیوتر خود اقدام به ارسال و دریافت نمائید.

 

نظرسنجی :

نظرسنجی یکی از شیوه های اثرگذاری بر افکار عمومی است. در واقع نظرسنجی یکی از مهمترین ملزومات شناخت افکار عمومی و بررسی آن است. در بروز پیامک ابزاری برای برگزاری یک نظرسنجی استاندارد در نظر گرفته شده است که یک جامعه آماری روشن و در عین حال نامحدود از نظر تعداد در اختیار برگزار کننده قرار می گیرد.

در نظرسنجی به وسیله این ابزار می توان بازه دقیق شروع و پایان با تعداد نامحدودی از گزینه ها را برای نظرسنجی تعریف کرد و آمار لحظه ای نتایج نظرسنجی به شکل نموداری قابل مشاهده است. همچنین برای هر یک از پاسخ ها، ارسال یک پیام مستقل ممکن شده است و پس از پایان نظرسنجی می توان بوسیله قرعه کشی تعدادی را برای تقدیر یا بررسی های بیشتر انتخاب کرد.

برای برگزاری یک نظر سنجی جدید وارد قسمت نظرسنجی شده و گزینه درج نظرسنجی جدید را انتخاب می کنیم.

در کادر سوال، پرسش مورد نظر را وارد کرده و ساعت و تاریخ آغاز و پایان آن را انتخاب می نماییم. پس از انتخاب گزینه ثبت، سوال نظر سنجی روی جدولی نمایش داده می شود که می توان آن را ویرایش یا حذف نمود.

 

53-brooz-sms-poll

 

درج گزینه جدید : برای اینکار روی آیکون  در ستون گزینه ها کلیک می کنیم. در صفحه بعد روی درج گزینه جدید کلیک می کنیم. در فرم باز شده عنوان گزینه را وارد می کنیم. سپس عبارتی که باید برای انتخاب آن گزینه ارسال شود را به عنوان کلید واژه درج می کنیم. با وارد کردن متن دلخواه در قسمت متن پیامک بازگشتی نیز می توانیم پاسخی متناسب با گزینه انتخاب شده به افرادی که آن گزینه را انتخاب کرده اند ارسال کنیم. (در صورتی که این قسمت را خالی بگذاریم هیچ پاسخی ارسال نخواهد شد.)

 

 54-brooz-sms-poll

 

56-brooz-sms-poll

 

54-brooz-sms-poll

 

در قسمت پاسخ ها می توانیم شماره افرادی که در نظرسنجی شرکت کرده اند را به تفکیک گزینه انتخابی آن ها مشاهده کنیم. نمودار نیز به ما امکان مقایسه آسان تر میان گزینه ها را می دهد.

 

قرعه کشی : برای این منظور روی آیکن  در ستون قرعه کشی کلیک می کنیم .در پنجره ظاهر شده ابتدا تعداد مورد نظر را وارد می کنیم. سپس گروه های مورد نظر برای انجام قرعه کشی میان آن ها را انتخاب کرده و تایید را کلیک می کنیم. قرعه کشی انجام شده و شماره ها در همین پنجره نمایش داده می شوند.

 

 58-brooz-sms-poll

 

مسابقه : مسابقه پیام کوتاه بدلیل عدم اعمال محدودیت برای شرکت در آن بیشترین مخاطب را جذب کرده و هیجان

ناشی از آن به طیف وسیعی از جامعه منتقل می شود. در بروز پیامک ابزاری برای برگزاری یک مسابقه با شرایط مساوی برای همه، در بازه زمانی دلخواه و با هزینه اندک طراحی شده است. این ابزار می تواند پاسخ ها را تحلیل کرده و به هر یک پیامی متناسب ارسال نماید. همچنین پس از مسابقه یا در زمان مقتضی می توان بین تعداد دلخواهی از ارسال کنندگان پاسخ صحیح، قرعه کشی برگزار کرده و برندگان نهایی مسابقه را مشخص نمود. ایجاد یک مسابقه جدید و همچنین ویرایش آن همانند نظرسنجی می باشد.

برای برگزاری یک مسابقه جدید وارد قسمت مسابقه شده و گزینه درج مسابقه جدید را کلیک می کنیم.

در کادر سوال، پرسش مورد نظر را وارد کرده و ساعت و تاریخ آغاز و پایان آن را انتخاب و ثبت را کلیک می کنیم.

 

59-brooz-sms-competition

 

درج گزینه جدید : برای اینکار روی آیکون  در ستون گزینه ها کلیک می کنیم. در صفحه بعد روی درج گزینه جدید کلیک می کنیم. در فرم باز شده عنوان گزینه را وارد می کنیم. سپس عبارتی که باید برای انتخاب آن گزینه ارسال شود را به عنوان کلید واژه وارد می کنیم. با تیک دار کردن گزینه انتخاب به عنوان پاسخ صحیح این گزینه به عنوان گزینه صحیح تنظیم می شود. با وارد کردن متن دلخواه در قسمت متن پیامک بازگشتی نیز می توانیم پاسخی متناسب با گزینه انتخاب شده به افرادی که آن را انتخاب کرده اند ارسال کنیم. (در صورتی که این قسمت را خالی بگذاریم هیچ پاسخی ارسال نخواهد شد.)

 

 60-brooz-sms-competition

 

59-brooz-sms-competition

 

قرعه کشی : برای این منظور روی آیکن  در ستون قرعه کشی کلیک می کنیم. در پنجره ظاهر شده تعداد مورد نظر را وارد می کنیم. با کلیک روی گزینه تأیید قرعه کشی میان افرادی که گزینه صحیح را انتخاب کرده اند انجام می شود.

 

 61-brooz-sms-competition

 

وب سرویس و http :

وب سرویس ارسال پیامک این امکان را فراهم می آورد تا طراحان و برنامه نویسان بتوانند سایت ها و نرم افزار های خود را به سیستم ارسال پیامک متصل نمایند، به گونه ای که بتوانند به صورت آنلاین پیامک ارسال نمایند و ساختار برنامه نویسی خود را داشته باشند .

امکان پیشرفته API تحت وب یا همان WebSerivce ، برای برنامه نویسان و طراحان وب سایت کاربرد بسیاری دارد و آنها را قادر می سازد تا با استفاده از سرویس های تحت وب بروز پیامک ، بتوانند پیامک های خود را با استفاده از خط اختصاصی خود به آسانی ارسال و دریافت نمایند.

فرض کنید هم اکنون شما برنامه تحت وبی را جهت ارسال پیامک در اختیار دارید و از طریق آن، پیامک های خود را به مخاطبین ارسال می نمایید. اگر بخواهید به صورت خودکار مبلغ بدهی، پیام تبریک و … به مشتریان خود ارسال کنید فقط کافی است از طریق وب سرویس این امکان را در برنامه خود قرار دهید. به گونه ای که از طریق وب سرویس به سرور خدمات پیامک متصل شده و اقدام به ارسال پیامک می نمایید.

 

کاربردهای وب سرویس ارسال پیامک :

استفاده در برنامه های حسابداری جهت ارسال مانده بدهی، اعلام صدور فاکتور، اعلام دریافت وجه و

قابلیت استفاده جهت اعلام وضعیت سرور

امکان برگزای نظرسنجی ، مسابقات ، صندوق انتقادات و پیشنهادات و

برنامه های ویژه مدارس

فعال سازی نرم افزار ها و ارسال کد فعال سازی

و

http://panel.brooz-sms.ir/API/Send.asmxآدرس وب سرویس بروز پیامک : 

 

62-brooz-sms-webservice

 

زیر کاربر : بروز پیامک با ارائه راهکار مدیریت کارمندان، به مدیران این توانایی را بخشیده است که بتوانند برای کارکنان خود، فراخور مرتبه شغلی و شرح وظایف آن ها، کارمندانی در سامانه تعریف کنند و به هر یک اعتبار ریالی و ابزارهای متناسب با نیاز، توانمندی ها و وظایف تخصیص دهند. با بهره گیری از ابزار مدیریت کارمندان دسترسی هریک از کارکنان به سامانه، مستقل اما تحت نظر مدیر خواهد بود. با استفاده از این ابزار می توان اختیار بهره برداری از یک یا چند شماره سامانه را به کارمندان تفویض کرد، به علاوه این که کلیه سرویس ها و ابزارهایی که در اختیار کارمندان قرار می گیرند به طور مستقل قابل تنظیم و استفاده هستند.

برای ثبت یک کارمند در سامانه ابتدا گزینه درج زیر کاربر جدید را کلیک کرده و فیلدهای اطلاعات کارمند را کامل می کنیم.

ضروری است نام کاربری و رمز عبور کارمندان با زبان انگلیسی درج شوند.

 

63-brooz-sms-employers

 

پس از وارد کردن اطلاعات دکمه ثبت را کلیک می کنیم، اطلاعات کلی کارمند جدید در سامانه ثبت می گردد و مشخصات وی در قالب جدولی همانند شکل زیر به نمایش گذاشته می شود.

 

64-brooz-sms-employers

 

در ادامه می بایست یک شماره مجازی به کارمند اختصاص دهیم. برای این کار روی شماره ها کلیک می کنیم .در صفحه بعد یکی از شماره های مجازی درون لیست را انتخاب و ثبت را کلیک می کنیم.

 

تعیین سطح دسترسی:

مدیر هر مجموعه می تواند هنگام تعریف کارمند از قسمت دسترسی برای وی سطح خاصی از دسترسی به امکانات مجموعه تعریف کند ولی در حالت پیش فرض تمام امکاناتی که مدیر هر پنلی داراست به کارمند هم تخصیص داده می شود.

 

65-brooz-sms-permission-employers

 

افزایش و کاهش اعتبار:

هر مدیری می تواند از قسمت اعتبار، مقدار اعتبار مورد نیاز کارمند خود را تعریف کند که این مقدار از حساب مدیر مجموعه کسر شده و به حساب کارمند اضافه خواهد شد. در صورت وارد کردن عدد منفی در این قسمت مبلغ وارد شده از حساب کارمند کسر و به حساب باز می گردد.

 

66-brooz-sms-credit-employers

 

در قسمت جزئیات می توانیم اطلاعات اولیه کارمند خود را تغییر دهیم.

 

64-brooz-sms-employers

 

با کلیک روی  می توانیم یک کارمند را به حالت تعلیق در بیاوریم.