پس از ورود به سامانه صفحه اصلی را مشاهده می کنید که شامل موارد زیر می باشد که با توضیح در پایین آورده شده است.

 

01-Main Page

۱- تقویم مناسبتی:

این تقویم اطلاعات و مناسب های روزهای هفته را نمایش می دهد، با کلیک روی روزهای هفته قابلیت ارسال پیام به صورت مناسبتی فراهم می باشد. این ابزار سه ویژگی مهم دارد:

  • پوشش کامل مناسبت های مختلف روی تقویم روزانه

  • ارائه متن های جدید برای ارسال پیامک در هر مناسبت

  • قابلیت یادآوری خودکار برای اعلام مناسبت های مختلف به کاربر و مخاطبان وی (قابل تنظیم توسط کاربر)

۲- اعلان ها و اطلاعیه ها:

این قسمت مربوط به اعلان ها و اطلاعیه هایی است که برای شما کاربران گرامی قرار می دهیم.

۳- پشتیبانی:

در صورتی که در هنگام کار با سامانه با مشکلی مواجه شدید و یا سوالی برای شما پیش آمده است از این بخش می توانید وارد بخش پشتیبانی شده و یک تیکت جدید ایجاد نموده، سپس صبر نمایید تا تیم پشتیبانی مشکل یا سوال شما را بررسی کرده و پاسخ دهد.

۴- اعتبار سامانه:

این بخش اعتبار سامانه شما را نشان می دهد.به فرض مثال اگر اعتبار را ۱۰۰ زده باشد شما می توانید ۱۰۰ پیامک فارسی ۷۰ کاراکتری ارسال کنید. برای افزایش اعتبار خود روی علامت +  (بالای صفحه سمت راست اعتبار) کلیک کنید. حالا در صفحه باز شده می توانید از دو طریق پرداخت آنلاین و واریز به حساب، اعتبار خود را افزایش دهید.

۵- پیام های دریافتی:

از این بخش می توانید پیامک های دریافتی خود را مشاهده کنید.

   ارسال سریع:

در صورتی که بخواهید یک پیامک به یک یا چند گیرنده ارسال نمایید می توانید از ارسال سریع که از سمت راست صفحه قابل دسترسی است استفاده نمایید ، همچنین برای ارسال پیامک تستی نیز می توانید از این بخش استفاده نمایید.

* توصیه می شود قبل از هر ارسال انبوهی یک تست به گوشی خود ارسال نمایید تا از درست بودن متن پیامک و وصل بودن سامانه خود اطلاع پیدا کنید.
* دقت فرمایید که از این بخش می توانید به تعداد زیادی گیرنده پیامک خود را ارسال کنید. ولی پیشنهاد می شود در چند مرحله جدا این کار را انجام دهید.