پنل اس ام اس مورد نظر شما کدام است؟

 

panel1

پنل پایه

۱۹۰۰۰

تومان برای یک سال

خرید و تحویل آنی

panel2

پنل حرفه ای

۴۹۰۰۰

تومان برای یک سال

خرید و تحویل آنی

panel3

پنل تجاری

۷۹۰۰۰

تومان برای یک سال

خرید و تحویل آنی

panel4

پنل ویژه

۹۹۰۰۰

تومان برای یک سال

خرید و تحویل آنی

 

پنل اس ام اس چیست و چه کاربردی دارد ؟

پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه ، نرم افزاری تحت وب بوده که به وسیله آن شما میتوانید به ارسال و دریافت پیامک بپردازید . شما توسط این نرم افزار میتوانید به صورت تکی یا گروهی یا با تعداد بالا به صورت انبوه ، پیامک ارسال نمایید .

در این نوع سامانه شما نیازمند هیچ گونه مودم GSM یا ابزار دیگری نبوده و مدیریت پیامک های ارسال و دریافتی به صورت کامل تحت وب سایت می باشد . در پنل اس ام بروز پیامک ، نیاز نیست به صورت مداوم به اینترنت متصل باشید ، زیرا سامانه به صورت خودکار پیامک های شما را در زمان مقرر ارسال خواهد کرد .

مردم هنگام خرید کالا سعی می کنند متناسب با بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشند و به فروشنده توجه چندانی ندارند زیرا او فقط فروشنده است و در کیفیت و خدمات پس از فروش کالاها نقشی ندارد. اما خرید سرویس با کالا تفاوت های زیادی دارد.

انتخاب سرویس دهنده مناسب، از سرویسی که ارائه می کند مهم تر است و توجه نکردن به این نکته باعث می شود اغلب افراد نتوانند در مقابل هزینه ای که می کنند فایده ببرند . انتخاب مبتنی بر دانایی و اشراف بر تمام جوانب رضایت شما را از سامانه ای که تهیه کرده اید تضمین خواهد کرد . از جمله امکانات سامانه بروز پیامک می توان به ارسال از روی نقشه ، شهری ، کشوری ، پاسخگوی خودکار ، نظرسنجی ، مسابقه و … اشاره کرد.

 

پنل تست در اختیار شماست

قبل از خرید ، تمامی امکانات را زنده مشاهده کنید!

شما میتوانید ابتدا نسخه نمایشی سامانه را از طریق اطلاعات زیر مشاهده کرده و سپس خرید خود را انجام دهید.

و یا حتی از پنل رایگان ما استفاده نمایید.

اطلاعات نسخه تستی سامانه

 

آیا باز هم سوالی دارید ؟

همکاران ما در بروز پیامک ، همواره پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستند . کافیست از بخش تماس با ما سؤال خود را مطرح نمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

 

 


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/irancom5/public_html/brooz-sms.ir/wp-content/themes/fa-pytheas/content-related-posts.php on line 24