نماینده بروز پیامک شوید و کسب درآمد کنید!

نمایندگی چیست؟

پنل نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک، فروش خطوط پیامک و … را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود.

مزیت دیگر پنل نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از سمت بروز پیامک به صورت کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد. نماینده محترم به صورت کامل تحت پشتیبانی بروز پیامک خواهد بود.

 

نمایندگان از چه روش هایی درآمد کسب می کنند؟

 • فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش ۱۰ پنل در ماه در حدود ۱ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

 • پیامک های ارسالی

تعداد ارسالی‌های شما با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک ۲ تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد روزانه ی شما از این طریق ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

 • فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط ۱۰ تومان در روز سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به ۳۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

 • فروش امکانات

شما میتوانید پنل های خود را از نظر امکانات طبقه بندی کرده و به فروش برسانید. پنل هایی که امکانات کمتری دارند، به مرور زمان نیاز به امکانات بیشتر خواهند داشت و آن زمان هست که شما میتوانید بابت فروش امکانات مختلف مثلا ماژول مسابقه، از کاربر خود هزینه دریافت کنید و امکان مورد نظر را برایشان فعال نمایید.

 • فروش پنل نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیامک‌های ارسالی نماینده ی خود نیز سود خواهید داشت. (در صورت سفارش نمایندگی حرفه ای)

 

توجیه اقتصادی نمایندگان

در این طرح یک نماینده بر خلاف سایر نمایندگی ها قادر به ارائه نرم افزار با نام و برند شرکت خود می گردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند.

نکته قابل توجه این است که ما به ازای فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی آن شد، این بدین معنی است که نماینده فقط هزینه سالیانه نرم افزار را پرداخت می کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند، علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید.

در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد، از آنجایی که این نرم افزار بر روی یک سرور قرار می گیرد هزینه نگهداری، به روز رسانی، پشتیبانی و … متمرکز شده و توسط شرکت اصلی ارائه دهنده این طرح تامین می گردد. نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم از طریق واحد آموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید.

مثال عملی : به عنوان مثال یک نماینده با هزینه ۵۰ هزار تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی ریبرندینگ شود، این نماینده با فروش متوسط ۱۰ اکانت در ماه درآمد ماهیانه در حدود ۱ میلیون تومان خواهد داشت. علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه ۵۰۰۰۰ پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک ۲ تومان سود نماید روزانه ۱۰۰ هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه ۳ میلیون تومان خواهد بود.

واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز می گردد به شکلی که با ارسال ۲۰۰,۰۰۰ پیامک در روز نماینده بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از ۱۲ میلیون تومان برآورد می گردد.

همچنین نمایندگان گرامی می توانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط ۵ خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط ۱۰ هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر ۵۰ هزار تومان خواهد داشت ( معمولا خطوط ۱۴ رقمی سودی به طور متوسط در حدود ۵ هزار تومان و خطوط ۸ رقمی بیش از ۵۰ هزار تومان سود دارند).

* نمایندگانی که ارسال پیامک آنها در طول سال بیش از ۱۰ میلیون پیامک باشد از آبونمان معاف خواهند بود!

 

نکات مهم در مورد پنل های نمایندگی

 • نماینده به ازای فروش پنل های کاربری هیچ مبلغی به شرکت پرداخت نمی کند.

 • نمایندگان قادر به ایجاد بسته های مختلف با سطوح دسترسی متفاوت می باشند.

 • نمایندگان می تواند تعرفه های مختلف تعریف نموده و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربر اختصاص دهند.

 • تمامی پنل ها دارای امکانات کامل بوده و در صورت به روز شدن نرم افزار پنل های نمایندگی نیز به روز می شوند.

 • نمایندگان می توانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain از سامانه استفاده کنند.

 • به صورت پیشفرض نمایندگان محترم نیازی به تهیه میزبانی وب ( Web Hosting ) ندارند، اما در صورتیکه بخواهند سایت جداگانه طراحی نمایند و فرم لاگین را داخل سایت طراحی شده قرار دهند می توانند از شرکت های مرتبط اقدام به تهیه فضای هاست نمایند.

 • نمایندگان می توانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود (اعم ازمتن کپی رایت، اطلاعات درباره ما، تماس با ما و تعرفه ها و …) را در نرم افزار ثبت و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه ملاحظه نمایند.

 • نمایندگان موظف به مانیتور کردن و کنترل تمامی پیامک های ارسالی توسط کاربران خود هستند.

 • همه نمایندگان دارای پشتیبانی و حمایت کامل از سمت شرکت می باشند.

 • به تعرفه پیامک های فوق الذکر مالیات ارزش افزوده اضافه خواهد شد.

 • پنل های نمایندگی فقط به افراد دارای سن قانونی ( بالای ۱۸ سال ) ارائه می گردد.

 • در صورت عودت پنل و یا تعلیق قرارداد قبل از گذشت ۱ ماه ۲۰% از مبلغ کل قرارداد بابت هزینه راه اندازی کسر خواهد شد ، همچنین در صورت گذشت بیش از ۱ ماه مبلغ قابل کسر بر حسب تعداد ماه گذشته محاسبه و کسر خواهد شد.

 جهت سفارش پنل نمایندگی با تلگرام زیر در تماس باشید.

۰۹۳۵۶۲۰۲۱۳۴

@dreamstar65